+ Załóż konto


Czym jest Perepele?

 


 

Jeśli lubisz pisać, prowadzisz bloga, interesujesz się publicystyką, masz swoje poglądy, znasz ciekawe historie, a może chcesz po prostu o czymś powiedzieć, wyrazić siebie, podzielić się informacjami, poradami, pokazać swoją twórczość literacką? Jesteś w dobrym miejscu!


Za pomocą Perepele w prosty, przyjemny i atrakcyjny sposób, oraz całkowicie za darmo, możesz dzielić się swoimi tekstami, ze znajomymi oraz całym światem.

 

Perepele to miejsce do pisania i czytania.


Jeśli jesteś tu by czytać, rozpocznij na stronie głównej, gdzie znajdziesz odnośniki do artykułów wyróżnionych przez autorów, jak również różne rankingi z np. najpopularniejszymi tekstami.


Jeśli interesuje cię pisanie, po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, możesz pisać, zostawiać autorom komentarze oraz oceniać teksty, które lubisz.Perepele to miejsce, gdzie możesz publikować nowe teksty często lub tylko od święta, bez przywiązania do bloga. Znajdziesz tu wszystkie zasoby, które pomogą Ci tworzyć lepsze artykuły, zbudować grono oddanych czytelników i dzięki programowi partnerskiemu zarabiać na swojej kreatywności.


 

  Piszesz artykuły w prosperującej i pulsującej sieci – a nie na samodzielnej stronie. Na Perepele jesteś częścią społeczności, piszesz obok innych ludzi, która kocha słowa, te większe, jak i te mniejsze. Twoje artykuły linkują do innych, twoje historie łączą się z innymi i zamiast żyć na bezludnej wyspie w Internecie, tworzysz dynamiczną całość.

 


Artykuł może być w formie bloga, recenzji, opisu, poradnika, felietonu, reportażu, wywiadu, opowiadania itp. o dowolnej tematyce.

 

 

Sam decydujesz o czym i jak chcesz pisać.

 


Ustaw awatar, wybierz tło, wstaw nagłówek, pokaż swój opis i poglądy. Przypnij ulubione publikacje w profilu, aby nikt ich nie przegapił. Wymieniać je, kiedy tylko ma ochotę.Twój profil na Perepele pokazuje światu, kim jesteś — dzień po dniu.


Dzięki twoim profilom wyrażanie siebie będzie jeszcze prostsze.Każdą publikację można łatwo udostępnić w serwisach Facebook, Twitter, Google+ oraz udostępniać je innym, bez żadnych barier.Tu najważniejsze są słowa, twoje słowa. Dzięki prostemu w obsłudze edytorowi tekstu znajdującego się w twoim profilu, z łatwością napiszesz artykuł. Mogą towarzyszyć mu ilustracje, filmiki z YouTube które zobrazują to, co chcesz przekazać, w sposób prosty, bez zbędnych utrudnień.Opowiedz swoją historię już dziś...Wszystkie twoje zapisane i opublikowane artykuły są w jednym miejscu, w którym możesz nimi zarządzać. 

Obserwuj, komentuj i oceniaj innych użytkowników Perepele.
Rankingi na stronie głównej portalu Perepele pokażą najpopularniejsze, najlepsze, najczęściej komentowane i udostępniane artykuły. Najlepiej oraz najgorzej oceniane komentarze. Najczęściej komentowanych, komentujących, najwięcej publikujących i najbardziej lubianych autorów.


Dla Perepele najważniejsze są twoje słowaKażdy swój opublikowany artykuł możesz promować po przez opcje "promuj" w zakładce "zarządzaj artykułami" dzięki temu twoje treści będą popularniejsze i dotrą do większej liczby odbiorców.

 


 

Zostań redaktorem naczelnym własnego wydawnictwa internetowego.

  

Wypróbuj Perepele