+ Załóż konto
Strona główna > Poradniki > Jak podrywać w pociągu lub w samolocie - poradnik
PulkownikBabelek

Good job

12

Jak podrywać w pociągu lub w samolocie - poradnik

Bezmyślne gapienie się przez okno? To dobre dla emerytów, a nie nakręcanych testosteronem facetów jak my. Długa podróż? Wspaniale. To okazja do tego, aby poznać nowe kobiety i poflirtować z nimi. Czy tylko po to, żeby podnieść własne ego, czy też aby ten trip znalazł łóżkowy finał - ten wybór zależy tylko od ciebie.

 

Od czego zacząć, lecąc samolotem (jadąc pociągiem/Polskim Busem)? "First things first" - jak mawiają Amerykanie. Zacząć musisz od początku, tak by skończyć tam, gdzie będziesz chciał. Podstawową więc sprawą jest to, że musisz się dostać w najbliższe sąsiedztwo twojej wybranki, a więc... zająć miejsce obok niej.

To oczywiście najtrudniejsze, jeśli podróżujesz samolotem. Ale nie takie przeszkody na swojej życiowej drodze musi pokonać prawdziwy samiec. Wiemy, że klasa biznesowa ma swoje uroki, ale w tanich liniach jest nawet łatwiej. Dlaczego? Często nie ma tam przypisanych konkretnych miejsc. Od twojej kreatywności i przebojowości zależy więc, czy uda ci się usiąść obok wypatrzonej niewiasty. - Żeby przygotować grunt, warto, żebyś zaczął znajomość i rozmowę jeszcze w poczekalni albo w kolejce do odprawy na pokład. Potem możesz po prostu zająć miejsce obok kobiety, naturalnie kontynuując rozmowę - radzi Nick Savoy, trener i szef amerykańskiej firmy Love Systems, zajmującej się szkoleniem podrywaczy.

Poderwij stewardesę

Jeśli czujesz się już na tyle silny i pewny siebie, że żadne, ale to żadne zadanie nie wydaje ci się ponad twoje możliwości - pora zmierzyć się z zadaniem naprawdę ambitnym: poderwij stewardesę! Tak, tak, wiemy, że nieudolnie i często żenująco próbuje to zrobić większość zadufanych w sobie facetów. Odpowiedz jednak szczerze na pytanie: czy znasz jakiegoś, któremu naprawdę się udało, hę?

Tu z pomocą przychodzą fachowcy z portalu AskMen.com i ich porady zebrane w książce "Z baru do sypialni". Radzą m.in., żeby wybierać miejsca z tyłu samolotu. Tam bowiem jest szansa na mniej formalną rozmowę z interesującą cię stewardesą. Dlaczego? To proste - będzie z dala od reszty załogi, nie będzie skupiać na sobie uwagi pasażerów i dlatego może pozwolić sobie nieco "rozluźnić służbowy gorset" wyuczonych zachowań. Ważne też, abyś swoich sił spróbował podczas wylotu z jej rodzinnego miasta czy kraju. W drodze powrotnej będzie bowiem zbyt skupiona na życiu, do którego wraca, i mniej skora do rozmowy. Musisz też wyczuć i wyczekać odpowiedni moment na rozpoczęcie konwersacji. Nie rób tego wtedy, gdy ona ma dużo na głowie: musi wyjaśnić wszystkim, jak zapina się pasy bezpieczeństwa, gdzie są papierowe torby dla tych, którzy źle znoszą podniebne podróże, oraz roznieść jedzenie i drinki. Stewardesa obowiązków ma sporo, więc tak naprawdę nie masz zbyt wiele czasu. - Gdyby to było proste, to każdy z twoich kumpli chodziłby z wianuszkiem oczarowanych nim stewardes - przypominają redaktorzy portalu.

 

Przytakniesz: "Wszystko zrozumiałe, tylko jak zacząć konwersację?". Jest kilka strategii, które mogą okazać się pomocne. Ważne żebyś pamiętał, że istotne jest nie tylko to, co mówisz, ale też jak to robisz. Twoja pewność siebie, uśmiech i spojrzenie.

1. Żartuj Możesz zacząć: "Wiesz, zazwyczaj podczas lotu siedzę pomiędzy grubasami, którym usta nie zamykają się przez cały czas. Ty wyglądasz całkiem normalnie, poza niektórymi drobnostkami, więc jeśli obiecasz, że się będziesz dobrze zachowywać, mogę i ciebie uchronić od takiego towarzystwa i zamienić miejsca tak, żebyśmy usiedli razem".

2. Intryguj W poczekalni, na peronie czy przystanku podejdź do interesującej kobiety. Powiedz coś w stylu: "Wybacz, że zawracam ci głowę, ale gdyby tego nie powiedział, miałbym skopany dzień - naprawdę świetnie wyglądasz", a potem... odejdź i zajmij się swoimi sprawami. W ten sposób zwiększasz swoje szanse nie tylko na to, że ona pozwoli ci się przysiąść, ale może się zdarzyć nawet i tak, że sama ci to zaproponuje.

3. Graj na "przełamanie" Taktyką dobrą dla pewnych siebie i bezczelnych jest też gra na "przełamanie". Jeśli już znalazłeś się w jej pobliżu i nie wiesz, jak zagaić rozmowę, powiedz po prostu: "Skoro już podróżujemy razem, to może się poznamy?". Oczekiwany efekt może też przynieść próba poczęstowania żelkami w pociągu, propozycja toastu serwowaną w samolocie lampką wina czy zagadnięcie o książkę, którą czyta w Polskim Busie.

Pamiętaj jednak - musisz działać szybko. Zanim dziewczę założy słuchawki albo postanowi się oddać słodkiej drzemce, śniąc o kimś innym niż ty.

...i słuchaj

Dlatego pamiętaj, że kobiety doceniają dobrych słuchaczy. Same lubią dużo mówić, daj im więc szansę, aby poczuły się w twoim towarzystwie komfortowo. Zadawaj pytania pomocnicze, podsycaj rozmowę własnym zainteresowaniem. Nie zapominaj o mowie ciała. Nie krzyżuj rąk ani nóg, rozmawiając z nią - twoja postawa musi być otwarta. Nie wykonuj nagłych ruchów, pokazuj dłonie, tak aby podkreślić twoją bezinteresowność i czystość intencji. Nie uciekaj wzrokiem - patrz jej w oczy, raz na jakiś czas zatrzymując na chwilę wzrok na jej ustach.

Musisz zdobyć jej telefon

Zawsze, ale to zawsze, bez wyjątków i bez wymówek musisz zdobyć jej numer telefonu. - Nawet wtedy, gdy nie masz zamiaru nigdy do niej zadzwonić - przekonuje James Bassil, autor "Męskiego przewodnika po romansie". - Musisz wyrobić sobie nawyk pytania o numer kobiety zawsze, gdy tylko jakąś poznajesz - tłumaczy. - Dzięki temu zyskasz wprawę, ale też nauczysz się znosić z godnością niepowodzenia - dodaje. Jest kilka żelaznych zasad, których powinieneś przestrzegać, prosząc o jej numer:

1. Zawsze wymieniaj się numerami - nigdy nie dawaj jej swojego, jeśli ona nie zrewanżuje się tym samym. Nigdy nie bierz jej numeru, jeśli nie masz zamiaru podzielić się swoim.

2. Nigdy nie proś wprost o numer. To może ją spłoszyć i sprawić wrażenie, że jesteś natrętem. Lepiej użyj sformułowania, które nie pozostawi jej wiele miejsca na powiedzenie nie. - "Świetnie mi się z tobą rozmawiało, wymieńmy się numerami, żebyśmy mogli to kiedyś powtórzyć" - to dobry sposób.

3. Kobiety uwielbiają spontanicznych mężczyzn. Dlatego nie aportuj przed nią z długopisem i kartką w zębach. Wtedy będzie to wyglądało, jakbyś miał wszystko ukartowane. Poproś któregoś ze współpasażerów, żeby pożyczył ci długopis.

4. Podaj jej długopis. Swój numer powinna zapisać ci sama. Poproś, żeby zapisała ta

m swoje imię. Pomoże ci to uniknąć kłopotliwej sytuacji, gdy będziesz musiał raz jeszcze spytać: jak ty właściwie masz na imię?

 

Test i klamra

Gdy czujesz, że łapiecie nić porozumienia - pozwól sobie na delikatne, niby przypadkowe muśnięcie jej dłoni. Jej reakcja na twój dotyk będzie dobrym testem tego, czy wszystko zmierza w pożądanym przez ciebie kierunku. Na koniec, aby spiąć rozmowę klamrą, możesz raz jeszcze zagrać na przełamanie. Powiedz coś w stylu: "Na pierwszy rzut oka nie do końca mi się spodobałaś, ale teraz już wiem, że jesteś wyjątkowa". Kobieta powinna docenić twoją szczerość oraz to, że nie traktujesz jej tylko i wyłącznie jako obiekt seksualnego pożądania.

Co ci grozi za seks w samolocie

Trudne pytanie. Zależy, skąd samolot startuje, gdzie ląduje i jakiego kraju są to linie lotnicze. Załóżmy jednak, że lecisz LOT-em (polskie linie) z Warszawy do Wrocławia (czyli pozostajesz w polskiej przestrzeni powietrznej). Wtedy (jeśli ktoś poinformuje policję o twojej przygodzie) grozi ci nagana, areszt, ograniczenie wolności lub 1500 zł grzywny. Seks w samolocie podpada bowiem pod art. 140 kodeksu wykroczeń ("kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku...").

Nie było ostatnio takiej sprawy, ale z tego artykułu karane są pary, które uległy namiętności np. w parku. A jak zareagowałyby stewardesy? Biuro prasowe LOT-u twierdzi, że "informacje dotyczące procedur zachowania bezpieczeństwa na pokładzie są poufne, niemniej z reguły linie posługują się kilkustopniową skalą ostrzegania pasażerów, którzy naruszają warunki przewozu. To od linii lotniczej zależy, ilustopniowa jest to skala".

Podryw w podróży

1. Bądź ubrany komfortowo, ale przede wszystkim dobrze. O higienie osobistej, dobrych perfumach i miętówkach chyba nie musimy nawet ci przypominać?

2. Możesz wypić kilka słabych drinków dla kurażu, ale nie upijaj się. Spróbuj na chwilę wejść w skórę kobiety i odpowiedz sobie na pytanie: czy podchmielony natręt w podróży to na pewno przygoda, której może szukać atrakcyjna kobieta?

3. Jeśli już się dowiesz, jak ma na imię - korzystaj z tego. Poczuje się wyróżniona i doceni to.

4. Odrobina szpanu nie zaszkodzi. "Logo" w dłoni albo książka, która zdobyła nagrodę Nike, będą jasnym sygnałem, że jesteś facetem na poziomie i będzie o czym z tobą pogadać.

Jak podrywać

Jeśli już uda wam się rozpocząć rozmowę - warto żebyś wiedział, co tak naprawdę chcesz osiągnąć. Podbudować pewność siebie poprzez niezobowiązujący flirt, a może jednak wolałbyś później odkrywać tajniki jej bielizny? Jeśli nastawiasz się na tę drugą drogę, to pamiętaj, że według naukowców z Univeristy of Kansas kobiety, które szukają przygodnego seksu, najlepiej reagują na agresywne, bezpardonowe i ostre sposoby podrywu. Dlaczego wolą agresywnych mężczyzn w typie macho? Bo to właśnie ten typ spełnia wszelkie warunki przygody, a nie typ romantyka, który bardziej nadaje się na związek. Warto o tym pamiętać!

 

Uwierz w siebie!

Ilu byś dobrych rad się nie naczytał, ilu trików nie poznał - nic nie wskórasz, jeśli nie będziesz pewny siebie.

Przed niewiarą we własne siły ostrzega Solid ze stołecznej szkoły uwodzenia Warsaw Lair: "Widzisz piękną dziewczynę, w głowie masz myśli na wasz temat i czujesz radość. Ale masz też wtłoczony w głowę bagaż wdruków społecznych, te wszystkie osłabiające cię rzeczy, że może nie jesteś wystarczająco przystojny, nie masz odpowiednich pieniędzy czy czasem nie wyjdziesz na idiotę, zastanawiasz się, czy twój oddech przypomina ten z reklamy gumy do żucia.

Zgadnij, co się dzieje - kładąc na szali te dobre i złe rzeczy, podejmujesz decyzję, że jednak odpuścisz. Te wzorce mają tendencję do powtarzalności. Mimo że sobie obiecujesz, że następnym razem zachowasz się inaczej". Przestroga chyba warta przemyślenia?

 

 

 

A tu zdjęcie bez cenzury pięknej fanki sweet foci w toalecie ale tylko dla dorosłych.

.

Adres URL:

Czy próbowałaś ułożyć  sobie życie?
Czy próbowałaś (eś) ułożyć sobie życie? - złe pytanie Samotna matka z gromadką dzieci, rozwiedziona kobieta po pięćdziesiątce, facet po przejściach... – skrywają zawsze w sercu ból. Przyzwyczaili się już do tego, że nie dzielą z nikim łoża ani stołu. Z biegiem samotnych lat uznali, że tak właściwie nic się nie stało. Im starsi, tym trudniej byłoby z kimś zamieszkać, dzielić się domowymi obowiązkami. Są na swój sposób egoistami. Większość nie potrafiłaby już z kimś być razem. Owszem, gdyby trafił się ktoś, kto ugotowałby, posprzątał, zrobił zakupy... Tyle tylko, że osobę do opieki chciałaby zarówno ona jak i on... A jednak ...
3
Jak elegancko zaproś na kawę
Kawa od wieków urzeka swoim smakiem i aromatem. Nie bez powodu zatem, kiedy chcemy porozmawiać umawiamy się właśnie na kawę. Zaproszenie na kawę to z reguły zaproszenie popołudniowe, trwające około 2 godziny, podczas którego, o ile zapraszamy do własnego domu, serwujemy kawę wraz z małymi dodatkami w postaci słodyczy czy alkoholu. Sztuka serwowania kawy jest tak stara, jak sama kawa. Pod różnymi szerokościami geograficznymi podaje się ją i pije w inny sposób, zależnie od upodobań i tradycji. Na Antylach na przykład „małą czarną" doprawia się ...
0
Jak wyglądać pięknie w Święta
Dwoimy się i troimy, żeby w święta błyszczał dom, choinka. Zapominamy o sobie. A przecież każda pani marzy o tym, by bliscy wspominali: w Wigilię mama (żona, siostra) wyglądała tak pięknie... Scenariusz przeważnie jest taki, że kilka minut przed wigilijną kolacją pani domu bierze pospieszny prysznic, wkłada na siebie dyżurną sukienkę i unika spojrzeń w lustro. Nie namawiam pań, żeby przed świętami leżeć i pachnieć, ale precyzyjniej je zaplanować. Podpowiadam mocną damską decyzję: pierwszą połowę grudnia poświęcam głównie sobie. 1. Strzyżenie, farbowanie zaplanuj dwa tygodnie przed świętamiKiedy dzień przed świętami w kolejce ...
7
Jak wręczać i przyjmować prezenty.
Podarunki czy prezenty zostały wymyślone po to, by sprawiać radość, przyjemność, by dziękować czy zaskarbić czyjąś sympatię. Najsłynniejszy rytuał prezentowy, to ten związany z Świętami Bożego Narodzenia. Tradycja obdarowywania się gwiazdkowymi prezentami wywodzi się od czasów św. Mikołaja, biskupa Miry, wielkiego filantropa, którego legenda przeistoczyła w miłego, siwobrodego staruszka w czerwonym płaszczu z wielkim workiem na plecach. Do Polski tradycja obdarowywania prezentami w okresie Świąt Bożego Narodzenia trafiła w XVIII wieku i od razu przyjęła się, napotykając na podatny grunt. Wszak chłopi wręczali szlacheckim nowożeńcom garniec miodu i kołacz na dobrą wróżbę, a dobry ...
1
Lesbijki maja wiecej orgazmów
Choć widok baraszkujących lesbijek jest dla facetów apetyczny, to nie ma co żartować w tak poważnej kwestii. Jeśli nie weźmiemy się porządnie do roboty, zostanie nam adorowanie dmuchanych lalek lub - co gorsza - ... Nie, nie przejdzie nam to nawet przez myśl! Ostatni raport w Journal of Sexual Medicine pokazuje, że o ile u panów różnej orientacji, ilość osiąganych orgazmów nie jest aż tak zróżnicowana, o tyle można zauważyć różnicę w częstotliwości szczytowania wśród kobiet hetero-, bi- i homoseksualnych. BADANIE ...
2
poradnik - Jak się całować?
Nie ważne, czy sztukę całowania opanowałeś do perfekcji, czy wciąż jest to dla ciebie skomplikowana operacja NASA. Jeśli jesteś heteroseksualnym samcem, powinieneś obejrzeć ten poradnik, choćby ze względów estetycznych W sieci pełno jest poradników: "Jak zaspokoić kobietę?", "Jak namówić laskę na seks analny?", "Jak powiększyć penisa?", "Jak zrobić bica?" itd. itd. Jedne przydają się bardziej, inne mniej, ale zupełnie nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak inspirujący może być... instruktaż całowania. Niby proste zadanie - nic interesującego - a jednak poniższe wideo Playboya to jeden z najlepszych poradników, jaki ...
2
więcej
DOWIEDZ SIE WIĘCEJ

Komentarze

Aby dodawać komentarze należy być zalogowanym.
Zaloguj się lub załóż nowe konto
Napisz artykuł na Perepele już teraz!

Najnowsze:

Jeszcze jakiś czas temu roboty na wzór człowieka wydawały nam się czystą fikcją. Co prawda, już od dawna powstawały filmy oraz książki, w których władze nad światem przejmowały inteligentne maszyny. Większości z nich dochodziło do tego właśnie w XXI wieku. Jednak ludzie myśleli, że to niemożliwe. Tymczasem roboty może władzy nad światem nie przejmują, ale stają się coraz bardziej popularne! Wszystko zaczęło się w Azji. W Japonii roboty na wzór kobiety są spotykane od wielu lat. Tamtejsi mężczyźni często zamiast szukać żony, kupują lub sami tworzą robota, który spełni wszystkie ich potrzeby. Wygląda jak prawdziwa kobieta, ale ma nad nią ...
0
Większość znanych i osób nie wyobraża sobie życia bez kochanego chlebka. Cieszą się, że nie są uczuleni i wcinają go bezkarnie. Nie jest jednak tak kolorowo. Gluten szkodzi generalnie wszystkim. The New England Journal of Medicine opublikował pracę naukową, która wymienia aż 55 chorób, do których może przyczynić się spożywanie glutenu: Między innymi należą do nich: osteoporoza, podrażnienia jelit, zapalenie jelit, anemia, nowotwory, przewlekłe stany zmęczenia, owrzodzenia, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, stwardnienie rozsiane i niemal wszystkie inne choroby autoimmunologiczne. Gluten jest również związany z wieloma chorobami psychicznymi i neurologicznymi, w tym schizofrenią, stanami lękowymi, depresją, demencją, epilepsją i neuropatią. Wykryto też ...
0
Nasze dzieci na studniówki wyprawiamy, no a sami co wspominać mamy? Swój pierwszy bal.. Młodzież, która już rozpoczęła bale studniówkowe nie zna Kaliny Jędrusik ani śpiewanej przez nią piosenki „Mój pierwszy bal". Przypomnę więc pierwszą zwrotkę i refren. To wystarczy nam do wprowadzenia się w atmosferę naszego pierwszego balu: Mój pierwszy bal Ze szkolnego mundurka, z pokoiku na piętrze,z fotografii z warkoczem, ze spacerów na wietrze,coraz mniej dziś pamiętam, coraz rzadziej się śmieję,pozostało mi jedno wspomnienie: Mój pierwszy bal,te walczyki leciutkie jak świerszcze,pierwszy bal,czyjeś oczy wesołe, na szczęście. Pierwszy bal.Bal z myszką, bal z łezką, bal ...
0
Do czasu pojawienia się filmu "Ojciec chrzestny" Francisa Forda Coppolli w 1972 roku próby kontynuacji losów bohaterów w kolejnych filmach prowadziły zwykle do powstania dzieł o zdecydowanie niższej wartości. Monumentalna saga, stworzona przez Coppollę przy współpracy autora książki "Ojciec chrzestny" Maria Puzo, dzięki znakomitym kreacjom aktorskim nie miała sobie równych w dotychczasowej historii kina. Włosko-amerykański ruch na rzecz praw człowieka próbował nie dopuścić do realizacji filmu o włoskiej mafii w Ameryce. Pojawiły się nawet groźby zamachów bombowych, a ze scenariusza trzeba było wykreślić słowa "Mafia" i "Cosa Nostra". Premiera filmu "Ojciec chrzestny" przyniosła twórcom wielkie uznanie ...
0
Rekonstrukcja i po rekonstrukcji , kilku miesięczny Polski serial polityczny dobiegł końca. Jakie wnioski ? Co wiemy a czego nie ? Oto moje przemyślenia dotyczące wydarzeń ostatnich tygodni w naszej Polityce. Wszystko co się wydarzyło po raz kolejny pokazało to że jedną z głównych sił obecnego rządu jest opozycja. Ta nie tylko już nie ma żadnej konkretnej alternatywy dla PISu co już nawet gubi się w ciągłej monotonnej krytyce władzy. Podczas gdy jak mantrę powtarzano zarzuty o łamaniu prawa konstytucji i wszystkiego co można tylko złamać Jarosław Kaczyński dokonał przegrupowania szeregów. I wbrew opiniom wielu o upokorzeniu tego czy tamtego ...
0
Leksykon filmowy. Film gangsterski cz. 2
Sukces kasowy filmów gangsterskich przyczynił się do ogromnego wzrostu popularności tego gatunku. Ukazywanie gangsterów jako ludzi odważnych i przestrzegających własnego kodeksu honorowego wywołało jednak w Stanach Zjednoczonych protesty ludzi, którzy nie godzili się na usprawiedliwianie przestępczości. W walce przeciwko filmowym gangsterom zaangażowały się władze, które drażniło, że ludzie pokroju Ala Capone byli podziwianymi- choć tylko w kinie- bohaterami, a krzywdy społeczne zaczęły być wskazywane jako najważniejsza przyczyna szerzenia się zła. Prowadzona przez przeciwników filmów gangsterskich m.in.: przez wpływową organizację Legion Przyzwoitości zaczęła przynosić efekty. Wejście w życie przepisów kodeksu Williama H. Haysa, rygorystycznie przestrzeganego od 1934 ...
0
Uchodźstwo - to dramat ogromnych rzesz ludzi
   Unia Europejska już dość dawno rozwiązała problem napływu poprzez Morze Śródziemne imigrantów z Afryki, jak i z krajów arabskich trafiających tam, gdzie najbliżej, czyli do Włoch i Grecji. Cena za jaką zgodzono się na utrzymanie ich w bezpiecznej odległości od pozostałych krajów to znaczące wsparcie finansowe tych krajów buforowych i decyzja o solidarnym rozwiązaniu problemu poprzez relokację uchodźców z Grecji i Włoch do wszystkich krajów Unii. Długo nad tym pracowano aż wreszcie wszystkie kraje , ustami swoich premierów ( nas reprezentowała premier Ewa Kopacz) zgodzili się na przyjęcie do swoich krajów zaproponowanych „kwot" uchodźców i przynależny ryczałt unijnych ...
5
moje pisanki
    Odkąd zaczął poprawnie ( w miarę ) mówić , łatwość układania słów w rymowane wersy, dodała mu życiowego animuszu. Zdecydowanie ułatwiła poruszanie się w otaczającej społeczności. Z natury, bardzo nieśmiały chłopiec, rumieniący się przy każdej okazji, kiedy stawał się postacią pierwszoplanową w rozmowach cioć, wujków, koleżanek i kolegów. Jak sam to określał, sytuacja była niemiłosiernie dokuczliwa, stopująca naturalne reakcje, zwłaszcza w grupie namiastki tłumu ( załóżmy – więcej niż pięć osób naraz ). Sposobem na tę „piętę achillesową", było właśnie układanie dowcipnych rymowanek i powtarzanie wierszyków podczas rodzinnych spotkań, koleżeńskich nasiadówek. Chwyciło. Na czas gawędy, zwracał swoja twórczością ogólne zainteresowanie, ...
4
"Głęboko ukryte" Heather Gudenkauf
Książki tej autorki zawsze przypadają mi do gustu. Tak też było o tym razem. Książka wciska w fotel, jest zawiła, ale wszystko w niej jest zrozumiałe. Sara i Jack są kochającym się małżeństwem, które odchowało już dorosłe córki. Sara żyła w świadomości, że dobrze zna swojego męża i nic już jej nie zaskoczy. Jak wielce się myliła miała się przekonać w niedługim czasie. Jack stracił rodziców w wypadku. A tak przynajmniej utrzymywał przez wiele lat. Po otrzymaniu telefonu, że jego ciotka Julia trafiła do szpitala wyrusza z żoną do rodzinnego miasta. Penny Gate jest ostatnim miejscem, do którego chciał wracać. Tylko ...
0
Jak elegancko zaproś na kawę
Kawa od wieków urzeka swoim smakiem i aromatem. Nie bez powodu zatem, kiedy chcemy porozmawiać umawiamy się właśnie na kawę. Zaproszenie na kawę to z reguły zaproszenie popołudniowe, trwające około 2 godziny, podczas którego, o ile zapraszamy do własnego domu, serwujemy kawę wraz z małymi dodatkami w postaci słodyczy czy alkoholu. Sztuka serwowania kawy jest tak stara, jak sama kawa. Pod różnymi szerokościami geograficznymi podaje się ją i pije w inny sposób, zależnie od upodobań i tradycji. Na Antylach na przykład „małą czarną" doprawia się ...
0
Naucz się rozmawiać
Komunikacji z innymi uczymy się od pierwszego oddechu. To najważniejsza z umiejętności, jakie powinniśmy posiadać. Pozwala nam poznać, zrozumieć, nawiązać kontakt, zyskać akceptację, poczuć więź, przynależność, wreszcie miłość. Dla jednych nawiązywanie kontaktów jest łatwe, dla innych, skrytych, nieśmiałych i nieufnych - bywa barierą nie do pokonania. Często najtrudniejsze są kontakty właśnie z tymi, którzy są nam najbliżsi: z rodzicami, rodzeństwem, z dziećmi. Proste sytuacje stają się wówczas przyczyną konfliktów, żalów, agresji. Dom, zamiast być azylem, wyspą bezpieczną w morzu codziennych trosk, staje się sypialnią, przechowalnią, w której poczucie zagrożenia jest jeszcze większe, skąd ucieka się na ulicę, do grupy rówieśniczej. ...
3
"Wbrew sobie" Katarzyna Kołczewska
Książka bardzo gruba a jej czytanie dużo czasu mi pochłonęło. Warto było jednak i serdecznie polecam.Ewelina długo starała się z mężem o dziecko. Próba in vitro okazała się skuteczna. Ewelina nadal pracuje, ale niebawem zamierza zrobić sobie już przerwę. Podczas wizyty u lekarza okazuje się jednak, że ich dziecko zmarło. Dla Eweliny jest to wiadomość po, której nie może już złożyć swojego życia w całość. Z mężem nie rozmawia już prawie wcale, ma do niego żal, że nie wspierał ja tak po stracie dziecka jak tego oczekiwała. Zapomina, że on też stracił dziecko i radzi sobie z tym ...
0
30 porad na wiosenne przeziębienie
Chcesz się dowiedzieć, jak walczyć z przeziębieniem? Wiosna przyszła do nas w tym roku późno, więc artykuł może okazać się dość na czasie, w szczególności jeśli nasza pociecha chodzi do żłobka lub przedszkola. Zauważyłaś, że twojemu maluchowi zaczęło kapać z noska, smyk skarży się na drapanie w gardle lub sucho pokasłuje? Zacznij działać natychmiast. Dzięki temu choroba się nie rozwinie i brzdąc szybko wróci do sił. Dzieci mają znacznie słabszą odporność niż dorośli, dlatego często chorują. O infekcję szczególnie łatwo o tej porze roku, kiedy organizm malucha jest dodatkowo osłabiony po długiej zimie. Aby uniknąć rozwinięcia się zwykłego przeziębienia w groźne ...
1
Otyłe kobiety bardziej impulsywne niż szczupłe
Otyłe kobiety znacznie słabiej kontrolują impulsy niż kobiety ważące prawidłowo - informuje pismo "Appetite". W przypadku mężczyzn nie zaobserwowano podobnych różnic. Naukowcy z University of Alabama w Birmingham przeprowadzili badania w grupie 95 kobiet i mężczyzn. Sprawdzano, czy dana osoba daje się skusić perspektywą bezpośredniej nagrody, czy jest w stanie poczekać aż nagroda będzie większa. W tym celu proponowano badanym hipotetyczne gratyfikacje w postaci pieniędzy. Mieli wybrać, czy chcą je otrzymać natychmiast, czy mogą poczekać - dwa tygodnie, miesiąc, pół roku, rok, trzy, pięć lub 10 lat - aby dostać więcej. Różnice między nagrodami były spore - od 1 ...
0
Narodowe Święto Niepodległości -  kolejna odsłona
   Oczekiwałem na to Święto, głównie dlatego aby przekonać się na ile zachodzące zmiany polityczne i społeczne wpłyną na jego przebieg .W przeddzień Narodowego Święta, ich czyli PiS- owskie święto, a więc 91 już miesięcznica. Tradycyjne punkty programu, te same miejsca i takie samo otoczenie prezesa, a nawet Jego przemówienie. Tylko pogoda była inna. Padało, a to katar wywołało,tak to przynajmniej w Krakowie wyglądało. „Nic to" – jak mawiał Mały Rycerz do swej Basi, nawet zdrowie trzeba poświęcić aby Ojczyznę ze strasznej opresyi wybawić i nowe porządki w niej zaprowadzić...Taki był sens wypowiedzi pana prezesa w Krakowie. ...
2
Ranking wyszukiwań XXX wg krajów
Jest to kwintesencja raportu jednego z porno serwisów.  Zobacz co wpisują w wyszukiwarki porno mieszkańcy poszczególnych krajów, ale z niektórymi frazami uważaj, bo lepiej ich nie sprawdzać... 1. Stany Zjednoczone – lesbijki2. Wielka Brytania – squirt3. Kanada – nastolatki4. Indie – bhabi, czyli siostra starszego brata5. Niemcy – MILF6. Włochy – mamuśka7. Francja – beurette, czyli Arabka z Afryki Północnej8. Australia – masaż9. Brazylia – novinha, czyli młoda dziewczyna...
3
Co to jest challenge z nagim selfie.  opis  fotki
Robią nagie selfie, ale zakrywają je jednym palcem tak, by nadawało się do publikacji na Instagramie – czyli chowają strefy intymne. Kiedyś takie zdjęcia wyciekały lub były wykradane z telefonów, teraz wklejane są dobrowolnie w ramach #OneFingerChallenge. Nie tak dawno wypłynął #MannequinChallenge, a znudzona młodzież szuka kolejnych wyzwań. Co prawda była w międzyczasie mniejsza lub większa gorączka na takie akcje jak #BackpackChallenge czy #FightingAirChallenge (nie sprawdzajcie tego ostatniego, serio...), ale najprawdopodobniej #OneFingerChallenge (#1fingerchallenge) rozejdzie się szeroko. A dlatego, że dotyczy nagości młodych ludzi.   To przestało już być ...
0